KĖDĖS IR KRĖSLAI


LAUKO BALDŲ KATALOGAI


NAUJIENA! LAUKO BALDAI IŠ "SUNBRELLA" AUDINIO

Baldai ir  SUNBRELLA audinio - išskirtiniai, tvirti, komfortiški ir itin kokybiški. Riba tarp vidaus ir lauko baldų išnyksta ir vasaros kambarys tampa jūsų namų interjero pratęsimu. Ypatinga patentuota technologija pagamintas audinys atsparus lauko sąlygoms - nedyla, neblunka, nepelyja, lengvai pašalinamos dėmės.

Suteikiama 5 metų garantija.


VIDAUS BALDAI IŠ AZIJINIO VANDENS HIACINTO

- Pietryčių Azijos  augalas,  tankiu kilimu nukloja vandens paviršių. Šis augalas paruoštas pynimui yra lankstus, ilgalaikis, lengvai prižiūrimas, o paviršius dengtas skaidria impregnuojančia medžiaga.  Tai visiškai ekologiška ir draugiška aplinkai pynimo medžiaga. Nuostabi tekstūra - originaliems, jaukiems interjerams. 


 

LAUKO ŽVAKĖS 

Rankų darbo lauko žvakės papuoš, sušildys jaukumu, papildys šiltomis natūraliomis spalvomis. Tai nuostabus akcentas dienos metu, ir plazdenanti žvakės šviesa sutemus.

Žvakės dagtis gana stambi, todėl liepsna yra kiek intensyvesnė nei įprastų žvakių - todėl naudojamos tik lauke, terasose. Lauko žvakės gamyboje sunaudojama nemažai vaško, atitinkamai parenkama dagtis, kad žvakė tolygiai degtų ir tirptų. Deginant žvakę kelis vakarus per savaitę, jūs naudosite ją tris ir daugiau mėnesių. Puiki dovana lauko ir gamtos mėgėjams.

Kiekviena žvakė unikali - nėra tos pačios spalvos žvakės, kiekvienąkart liejant naudojamos vis kitas vaško mišinys. Pas mus rasite kubo formos  19x19 cm bei 29 cm diametro rutulio formos lauko žvakes.


SNIEGO, LIETAUS UŽDANGALAI LAUKO BALDAMS

Sniego uždangalai lauko baldams - būtinas pirkinys prie lauko baldų. Nors lauko baldai, išpinti iš kokybiškų oro sąlygoms atsparių vytelių, vistik baldas tarnaus daug ilgiau, jei juo pasirūpinsit šaltuoju metų sezonu. Taip baldai bus apsaugoti ne tik nuo lietaus, sniego ar ypač nepageidaujamo plikledžio, bet ir nuo dulkių, nešvarumų, kurių prisikaups per žiemą. Mes siūlome įvairių formų Vokietijos gamintojo uždangalus, tad apdengti pinti laukai baldai galės žiemoti tiesiai ant terasos. Jei reikiamo uždangalo neturėsime sandėlyje, per 2 savaites atvešime iš gamintojo.


LAUKO ŽIBINTAI

Nuostabūs lauko žibintai gali būti užburs jaukumu. Puikiai tiks ir vidaus interjere. Ivairių dydžių ir formų.


MŪSŲ KLIENTŲ TERASOS