eco table.jpg

Italų gamintojo stalai kavinių ir restoranų terasoms, tinka ir laukui ir vidui. Stalas Eco -  nulenkiamu stalviršiu, tvirtomis reguliuojamomis kojelėmis, jį patogu sandėliuoti. Galima rinktis iš trijų spalvų:  balto lino, šiltos pilkos, antracito.

Kainos (užsakant 5-10 vnt.):

- 80x80x74 cm - 146 Eur (be PVM),

- 70x70x74 cm - 139 Eur (be PVM).


KAVINIŲ LAUKO BALDAI: KĖDĖS, STALAI, KRĖSLAI

resol_gina_mesa_barcino.jpg

Atėjus šiltajam metų laikui tinkamai įrengtos lauko kavinės ar restoranų lauko terasos įgauna pranašumą ir gali padėti padidinti pardavimų apimtis net kelis kartus. Jei oras vasariškas, dauguma rinksis staliuką lauke ir į kavinę pasimėgauti šiltomis dienomis užsuks daugiau žmonių. Pasak statistikos, didžioji klientų pinigų dalis, išleidžiama kavinėse ar restoranuose, yra būtent vasaros sezonu. Patraukliai įrengtos kavinių ar restoranų terasos tampa traukos centru, tad tai didelis privalumas.

Kavinių ir restoranų terasų baldai turi būti tvirti, patogūs ir funkcionalūs, tad reiktų apgalvoti daug kriterijų juos renkantis. Svarbu, kaip kėdės ar stalai gali būti sandėliuojami, ar kėdės susimauna, ar talpiai susikomplektuoja. Baldai turi būti tvirti, greitai nuvalomi ir nebijantys aplinkos poveikio. Reikėtų pasirūpinti saulės skėčiais, stogeliais. Vėliau daugybė apgalvotų dalykų atsiperka su kaupu. Terasos eksterjerui puikiai tiks daugiau spalvų, žaismingumo ir papildomų akcentų, kaip pvz. vazonai su augalais bei gėlėmis, lauko žibintai ar pan. 

TERRAZA siūlo kokybiškus, patikrintus kavinių lauko baldus. Pristatymo terminas apie 2-4 savaitės. Baldų gamintojus kruopščiai atrinkome, tad jų siūlomi modeliai jau išbandyti ne vienoje Europos ir pasaulio kavinėje, yra tvirti ir modernūs, o svarbiausia - puikiai pritaikyto kavinėms dizaino.

Susisiekite su mumis ir mes paruošime Jums lauko baldų pasiūlymą: info@laukobaldai.eu, tel. +370 687 58972, +370 687 58974. Pristatome visoje Lietuvoje.