Baldų komplektas ALVORY | IŠPARDUOTA

alvory black juodas metalas Flannele audinys.jpg
alvory set schema.jpg
alvory black juodas metalas Flannele audinys.jpg
alvory set schema.jpg
sale

Baldų komplektas ALVORY | IŠPARDUOTA

1,690.00 2,299.00

Užsakymai ir rezervacijos: info@laukobaldai.eu

Stilingas ir modernus. Šoniniai staleliai sujungti su sofomis, Modulinė sistema leidžia keisti komplekto išdėstymą - atradant naujas variacijas. Jūsų modernių namų tęstinums terasoje.

Komplektą sudaro (246x156 cm):

  • Sofa su staleliu DEŠINIU porankiu (160x86x73 cm) - 1 vnt.

  • Vidinė sofa (70x86x73 cm) - 1 vnt

  • Kampinė sofa (86x86x73 cm) - 1 vnt.

PAPILDOMAI KAVOS STALELIS "ALVORY" 159 Eur

Add To Cart
sunbrella logo.jpg

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti įvairiomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius. 

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus, kaip daroma įprastai; jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA. Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, taip pat sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybiių.

Baldų karkasas gaminamas iš vientiso tvirto aliuminio,  milteliniu būdu dengtas, tad atsparus korozijai. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius.

Užpildas - greitai džiustantis ir pralaidus orui paralonas.