Lauko baldų komplektas MAY LIKO 2 komplektai

myth complektas č.jpg
myth taupe chine 5.jpg
myth taupe chine 4.jpg
myth taupe chine.jpg
myth komplektas.jpg
MAY.jpg
myth complektas č.jpg
myth taupe chine 5.jpg
myth taupe chine 4.jpg
myth taupe chine.jpg
myth komplektas.jpg
MAY.jpg
sale

Lauko baldų komplektas MAY LIKO 2 komplektai

949.00 1,099.00
Turime sandėlyje KAUNE H. ir O. Minkovskių 98. Užsakymai: info@laukobaldai.eu

Komplektą sudaro:

  • Sofa su KAIRIU porankiu  (145x74x78 cm) - 1 vnt.
  • Sofa su DEŠINIU porankiu (145x74x78 cm) - 1 vnt.
  • Kampinė sofa (73x73x78 cm) - 1 vnt.
  • Pufas (60x60x38 cm) - 1 vnt.

Kavos staliukas užsakomas atskirai. Mini pagalvėlės į kainą neįskaičiuotos.

 

Add To Cart

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti įvairiomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių vėl pilnai išdžius. 

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus, kaip daroma įprastai; jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 metų garantija.

Baldų karkasas gaminamas iš milteliniu būdu dengto aliuminio. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius.

Baldams naudojamas greitai džiūstantis paralonas, su atviromis kautėmis, kas užtikrina labai greitą vandens pralaidumą bei oro cirkuliaciją. Paralonas turi antikbakterinių savybių, puikiai tinka naudoti lauko ir jūrinėje aplinkoje, jachtose.