Lauko baldų komplektas VIBES-TRIBU LIKO 1

vibes.jpg
vibes 2.jpg
vibes 9.jpg
vibes ę.jpg
vibes.jpg
vibes 2.jpg
vibes 9.jpg
vibes ę.jpg
sale

Lauko baldų komplektas VIBES-TRIBU LIKO 1

1,699.00 1,999.00
Turime sandėlyje KAUNE H.ir O. Minkovskių 98. Užsakymai: info@laukobaldai.eu

Komplektą sudaro:

  • Sofa (190x93x74 cm) - 1 vnt.
  • Fotelis (90x91x74 cm) - 1 vnt.
  • Mėnulio formos pufas (74x70x43 cm) -  1 vnt.
  • Apvalus stalas (100x100x45 cm) -  1 vnt.

Papildomas fotelis - 489Eur/vnt.

Mini mėnulio formos staliukas - 159 Eur/vnt.

Add To Cart
flanelle.jpg
 

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti įvairiomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių vėl pilnai išdžius. 

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus, kaip daroma įprastai; jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 metų garantija.

Baldų karkasas gaminamas iš milteliniu būdu dengto aliuminio. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius.

Baldams naudojamas greitai džiūstantis paralonas, su atviromis kautėmis, kas užtikrina labai greitą vandens pralaidumą bei oro cirkuliaciją. Paralonas turi antikbakterinių savybių, puikiai tinka naudoti lauko ir jūrinėje aplinkoje, jachtose.