Lauko baldų komplektas JULY | REZERVUOTA

july set b.jpg
july set a.jpg
july set b.jpg
july set a.jpg

Lauko baldų komplektas JULY | REZERVUOTA

1,890.00

REZERVUOTA

Pilkas audinys, specialiu dirbtinės zomšos audiniu dekoruoti sofos šonai. Dygsniuotos pagalvės, dirbtinė žomša kitoje pagalvių pusėje. PILKO metalo kojelės.

100% lauko baldai. Madingiausių tendencijos, aukštos kokybės medžiagos ir aukštas patvarumas bei atsparumas aplinkos poveikiui. Baldai kuriami  "IN IS OUT" arba "Outdoor meets Indoor" principu, kur riba tarp vidaus ir lauko baldų tarsi išnyksta, sukuriant technologiškai patvarias ir itin tvirtas medžiagas.

Klasikinis, romantiškas ir itin patogūs. Platūs porankiai minkštos atraminės pagalvės. Žaismingumo suteikia atraminių pagalvėlių dekoratyvus surombavimas, šoninės sofos sienelės dengtos specialu lauko baldų audiniu, imituojančiu zomšą. Metalo kojelės - juodos. 

MATMENYS 256x326 cm

Komplektą sudaro:

  • Sofa su kairiu porankiu (230 x 96 x 70 cm) - 1 vnt.

  • Sofa su dešiniu porankiu ir kampine dalimi (256 x 96 x 70 cm) - 1 vnt.

 

Add To Cart
sunbrella logo.jpg

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti visomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, sniegui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus kaip daroma įprastai, jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA.

Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, taip pat sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybiių.

Baldų karkasas gaminamas iš vientiso tvirto aliuminio,  milteliniu būdu dengtas, tad atsparus korozijai. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius. Užpildas - greitai džiustantis ir pralaidus orui paralonas.