Lauko baldų komplektas TIARA Wave | TURIME

tiara new 2018 collection vvvvvvv Flanelle.jpg
tiara new 2018 collection 2.jpg
tiara new 2018 collection 3.jpg
tiara new 2018 collection 1.jpg
tiara new 2018 j.jpg
tiara new 2018 collection vvvvvvv Flanelle.jpg
tiara new 2018 collection 2.jpg
tiara new 2018 collection 3.jpg
tiara new 2018 collection 1.jpg
tiara new 2018 j.jpg
sale

Lauko baldų komplektas TIARA Wave | TURIME

1,486.00 1,629.00

Turime sandėliuose Vilniuje ir Kaune. Rezervacijos info@laukobaldai.eu

PILKAS (“Sunbrella Flanelle”) audinys, juodo metalo kojelės. Komplektas vienspalvis.

100% lauko baldai. Nauja kolekcija mus žavi modernumu, nuostabiomis formomis ir dizainu, kuris savo komfortu prilygsta vidaus baldams. 2018 metų kolekcija įkvėpta madingiausių tendencijų vidaus interjere, panaudotos aukštos kokybės medžiagos ir aukštas patvarumas bei atsparumas aplinkos poveikiui. Baldai kuriami  "IN IS OUT" arba "Outdoor meets Indoor" principu, kur riba tarp vidaus ir lauko baldų tarsi išnyksta, sukuriant technologiškai patvarias ir itin tvirtas medžiagas.

Modernus, lengvai banguojančių linijų kampinis komplektas. Itin patogus, komfortiškas ir stilingas. Išskirtinis, taps visu mėgstamu baldu. Ypač patogiai komplektuojama modulinė sistema, tad kampinis komplektas nesunkiai virs didele sofa bei dvivietė sofa be porankių - žaisimingumas ir įvairumas garantuotas. Kojelės prisitaiko prie paviršiaus nelygumū bei tvirtai stovi ant žemės. Minkštos sėdimosios bei atraminės pagalvės.

Komplektą sudaro:

  • Ilgoji sofa (240 x 85 x 70 cm) - 1 vnt.

  • Sofa be porankių (130x85x70 cm) - 1 vnt.

  • Fotelis (110 x 85 x 70 cm) - 1 vnt.

PAPILDOMAI UŽSAKOMA:

  • Stalas aliuminio (90x90x30 cm) - 1 vnt. (kaina 165 Eur)

     

Add To Cart
sunbrella logo.jpg

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti visomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, sniegui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus kaip daroma įprastai, jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA.

Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, taip pat sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybiių.

Baldų karkasas gaminamas iš vientiso tvirto aliuminio,  milteliniu būdu dengtas, tad atsparus korozijai. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius. Užpildas - greitai džiustantis ir pralaidus orui paralonas.