Lauko baldų komplektas TRIBE I TURIME

Tribe set.jpg
vibes 9.jpg
vibes 2.jpg
vibes ę.jpg
Tribe set.jpg
vibes 9.jpg
vibes 2.jpg
vibes ę.jpg
sale

Lauko baldų komplektas TRIBE I TURIME

1,990.00 2,119.00

Turime sandėliuose Vilniuje ir Kaune.

Rezervacijos - info@laukobaldai.eu

100% lauko baldai. Moderniausios baldų tendencijos kuriamos "IN IS OUT" principu, kur riba tarp vidaus ir lauko baldų tarsi išnyksta, sukuriant technologiškai patvarias ir itin tvirtas medžiagas. SUNBRELLA audiniui suteikiama 5 metų garantija. Audinys atsparus blukimui, nepelyja, gali žiemoti lauke, lengvai valomas, greitai išdžiūsta.

Tobulas komplektas - žaismingos, suapvalintos formos, itin patogus, komfortiškas ir stilingas. Mėnulio formos pufas priglunda prie fotelio ar sofos. Atlošo pagalvės pritvirtintos velcro lipdukais, kojelės prisitaiko prie paviršiaus nelygumū bei tvirtai stovi ant žemės.

Komplektą sudaro:

  • Sofa (190x93x74 cm) - 1 vnt.

  • Fotelis (90x91x74 cm) - 2 vnt

  • Mėnulio formos pufas (74x70x43 cm) - 1 vnt

    PAPILDOMAI UŽSAKOMA:

  • Papildomas fotelis - 470 Eur/vnt.

Add To Cart
sunbrella logo.jpg

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti visomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, sniegui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus kaip daroma įprastai, jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA.

Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, taip pat sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybiių.

Baldų karkasas gaminamas iš vientiso tvirto aliuminio,  milteliniu būdu dengtas, tad atsparus korozijai. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius. Užpildas - greitai džiustantis ir pralaidus orui paralonas.