Baldų komplektas Alvory

ivory 2.jpg
ivory.jpg
ivory coffee 3.jpg
ivory coffee 2.jpg
ivory coffee.jpg
ivory 22b.jpg
alvory set juodas metalas 2.jpg
alvory black juodas metalas.jpg
ivory 22a.jpg
ivory 22.jpg
alvory set schema.jpg
ivory 2.jpg
ivory.jpg
ivory coffee 3.jpg
ivory coffee 2.jpg
ivory coffee.jpg
ivory 22b.jpg
alvory set juodas metalas 2.jpg
alvory black juodas metalas.jpg
ivory 22a.jpg
ivory 22.jpg
alvory set schema.jpg

Baldų komplektas Alvory

2,299.00
Pagal užsakymą. Užsakymo pristatymas 4 mėn. Užsakymai ir informacija: info@laukobaldai.eu

Stilingas ir modernus. Šoniniai staleliai sujungti su sofomis, galima rinktis vienspalvius aliuminio stalelius arba su tikmedžio stalviršiu už papildomą priemoką. pasirinkit galit ne tik audinio spalvą, bet ir metalo spalvą, tad sukurkit savo iškirtinį komplektą.

Komplektą sudaro (246x317 Eur):

  • Sofa su staleliu KAIRIU  (160x86x73 cm) - 1 vnt.
  • Sofa su staleliu DEŠINIU porankiu (160x86x73 cm) - 1 vnt.
  • Kampinė sofa (86x86x73 cm) - 1 vnt.
  • Vidinė sofa (71x86x73 cm) - 1 vnt.
Add To Cart
sunbrella logo.jpg

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti įvairiomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius. 

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus, kaip daroma įprastai; jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA. Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, taip pat sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybiių.

Baldų karkasas gaminamas iš vientiso tvirto aliuminio,  milteliniu būdu dengtas, tad atsparus korozijai. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius.

Užpildas - greitai džiustantis ir pralaidus orui paralonas.