Krėslas LAVI nozum

Lavi kreslas.jpg
Lavi kreslas 3.jpg
Lavi kreslas 2.jpg
Lavi kreslas 4.jpg
Lavi kreslas.jpg
Lavi kreslas 3.jpg
Lavi kreslas 2.jpg
Lavi kreslas 4.jpg

Krėslas LAVI nozum

879.00
Pagal užsakymą. Audinių, medžio bei metalo detalių spalvos - pasirinktinai. Užsakymai: info@laukobaldai.eu

100% lauko baldas, kuris gali būti įkurdintas ir viduje. Įkvėptas klasikinio dizaino, šiandien šis krėslas - komforto ir solidumo simbolis. Tai technologijų ir aukštos kokybės medžiagų derinys, kuris visiškai pašalina ribas tarp vidaus ir lauko baldų.

Galima rinktis Sunbrella audinį arba lauko sąlygoms atsparią Eko-odą.

Matmenys: 88 x 91 x 83 cm

Krėslo kaina: 879 Eur/ Pufo kaina: 279 Eur

Add To Cart
sunbrella logo.jpg

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti įvairiomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius. 

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus, kaip daroma įprastai; jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA. Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybių.

Baldų karkasas gaminamas iš milteliniu būdu dengto aliuminio. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius.

Užpildas - greitai džiustantys ir pralaidųs orui paralonas.