Lauko baldų komplektas VICE

wKiAiVisIJa4B2sBAAHtOomSJJE746 (1).jpg
vice 3.jpg
vice 3a.jpg
vice 3b.jpg
vice 3c.jpg
wKiAiVisIJa4B2sBAAHtOomSJJE746 (1).jpg
vice 3.jpg
vice 3a.jpg
vice 3b.jpg
vice 3c.jpg

Lauko baldų komplektas VICE

1,149.00
Pagal užsakymą. Pristatymo terminas 4 mėn. Užsakymai: info@laukobaldai.eu

100% lauko baldai. Tai derinys funkcionalumo, puikaus diziano ir komforto. Puikus tėsinys jūsų namų interjero. Medžiagos bei technologijos šių lauko baldų gamyboje ilgalaikės ir atsparios aplinkos poveikiui

Komplektą sudaro:

  • Dvivietė sofa be porankių (140x90x79 cm) -  1 vnt 
  • Sofa su kampine dalimi (230x90x79 cm) - 1 vnt 
Add To Cart
sunbrella logo.jpg

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti įvairiomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius. 

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus, kaip daroma įprastai; jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA. Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, taip pat sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybiių.

Baldų karkasas gaminamas iš vientiso tvirto aliuminio,  milteliniu būdu dengtas, tad atsparus korozijai. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius.

Užpildas - greitai džiustantis ir pralaidus orui paralonas.