Vazonas Sunbrella apvalus

vazonas didelis mazas apvalus.jpg
vazonas 3.jpg
vazonas sunbrella n.jpg
vazonas sunbrella.jpg
sunbrella vazonas.jpg
Round planter RP-SML.jpg
vazonas didelis mazas apvalus.jpg
vazonas 3.jpg
vazonas sunbrella n.jpg
vazonas sunbrella.jpg
sunbrella vazonas.jpg
Round planter RP-SML.jpg

Vazonas Sunbrella apvalus

85.00
Pagal užsakymą. Pristatymo terminas 4 mėn. Užsakymai: info@laukobaldai.eu

100% lauko baldai. Moderniausios baldų tendencijos kuriamos "In is out" principu, kur riba tarp vidaus ir lauko baldų tarsi išnyksta, sukuriant technologiškai patvarias ir itin tvirtas medžiagas.

Vazono laikikliai pagaminti iš audinio visiškai nauja, pranokstanti lūkesčius lauko baldų ir aksesuarų tendencija. Priderinkite vazonus prie savo "Sunbrella" baldų.

 

Pasirinkite dydį:

Vazonas Planter XL(100x100x100 cm) - 1 vnt (Kaina: 299 Eur)

Vazonas planter L (80x80x80 cm) - 1 vnt (Kaina: 226 Eur)

Vazonas Planter M (60x60x60 cm) - 1 vnt (Kaina: 149 Eur)

Vazonas Planter S (40x40x40 cm) - 1 vnt (Kaina: 85 Eur)

Vazonas PLANTER XL žemas (98x98x40 cm) - 1 vnt (Kaina: 145 Eur)

Add To Cart
sunbrella logo.jpg
 

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti įvairiomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius. 

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus, kaip daroma įprastai; jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg
 

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA. Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, taip pat sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybiių.

Baldų karkasas gaminamas iš vientiso tvirto aliuminio,  milteliniu būdu dengtas, tad atsparus korozijai. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius.

Užpildas - greitai džiustantis ir pralaidus orui paralonas.