NAUJAS! Lauko baldų komplektas MOOY | Pagal užsakymą

mooy.jpg
mooy 4.jpg
mooy 5.jpg
mooy 3.jpg
mooy.jpg
mooy 4.jpg
mooy 5.jpg
mooy 3.jpg

NAUJAS! Lauko baldų komplektas MOOY | Pagal užsakymą

2,299.00

Pagal užsakymą. Pristatymo terminas 4 mėn. Užsakymai: info@laukobaldai.eu

100% lauko baldai. Moderniausios baldų tendencijos kuriamos "IN IS OUT" principu, kur riba tarp vidaus ir lauko baldų tarsi išnyksta, sukuriant technologiškai patvarias ir itin tvirtas medžiagas.

Stilingi lauko baldų komplektas - solidus ir erdvus, itin patvarūs sunbrella audiniai derinami su tikmedžio detalėmis bei metalo kojelės, kas suteikia komplektui šiltumo ir paryškina formas.

Komplektą sudaro (260x260x68 cm):

  • Dešninė trivietė sofa su kampine dalimi (260x95x68 cm) - 1 vnt.

  • Kairinė sofa (166x95x68 cm) - 1 vnt.

  • Kavos staliukas (120x64x30 cm) - 1 vnt Aliuminio ir tikmedžio derinys.

Užsakoma papildomai:

Lounge krėslas “Coral” su tikmedžio porankiais/rėmu (77x77x62 cm). Kaina 389 Eur

Saulės gultas Bean (190x120x36 cm). Kaina su tikmedžio pagrindu 579 Eur. Kaina su aliuminio rėmu 549 Eur

Add To Cart
sunbrella logo.jpg

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti visomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, sniegui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus kaip daroma įprastai, jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA.

Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, taip pat sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybiių.

Baldų karkasas gaminamas iš vientiso tvirto aliuminio,  milteliniu būdu dengtas, tad atsparus korozijai. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius. Užpildas - greitai džiustantis ir pralaidus orui paralonas.