NAUJAS! Lauko baldų komplektas BEAU | Pagal užsakymą

beau.jpg
beau 4.jpg
beau 3.jpg
beau 2.jpg
beau.jpg
beau 4.jpg
beau 3.jpg
beau 2.jpg

NAUJAS! Lauko baldų komplektas BEAU | Pagal užsakymą

1,899.00

Pagal užsakymą. Pristatymo terminas 4 mėn. Užsakymai: info@laukobaldai.eu

100% lauko baldai. Moderniausios baldų tendencijos kuriamos "IN IS OUT" principu, kur riba tarp vidaus ir lauko baldų tarsi išnyksta, sukuriant technologiškai patvarias ir itin tvirtas medžiagas.

Solidus ir stilingas baldų komplektas su žaismingomis detalėmis, plačiais porankiais bei trvitomis metalo kojomis.

Komplektą sudaro (260x260x68 cm):

  • Dešninė trivietė sofa su kampine dalimi (260x95x68 cm) - 1 vnt.

  • Kairinė sofa (166x95x68 cm) - 1 vnt.

Užsakoma papildomai:

  • Saulės gultas BLAIN (222x90x38 cm). Kaina 629 Eur

  • Kavos staliukas (80x80x40 cm) - 1 vnt. Kaina 159 Eur. Aliuminis ir kermaikos stalviršis.

  • Staliukas prie gulto (32x48x54 cm) - 85 Eur. Aliuminis, keramikos stalviršis.

Add To Cart
sunbrella logo.jpg

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti visomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, sniegui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus kaip daroma įprastai, jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA.

Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, taip pat sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybiių.

Baldų karkasas gaminamas iš vientiso tvirto aliuminio,  milteliniu būdu dengtas, tad atsparus korozijai. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius. Užpildas - greitai džiustantis ir pralaidus orui paralonas.