NAUJAS! Lauko baldų komplektas CORAL Lounge | Pagal užsakymą

coral h.jpg
coral k.jpg
coral lounge chair.jpg
coral h.jpg
coral k.jpg
coral lounge chair.jpg

NAUJAS! Lauko baldų komplektas CORAL Lounge | Pagal užsakymą

1,728.00

Pagal užsakymą. Pristatymo terminas 4 mėn. Užsakymai: info@laukobaldai.eu

100% lauko baldai. Moderniausios baldų tendencijos kuriamos "IN IS OUT" principu, kur riba tarp vidaus ir lauko baldų tarsi išnyksta, sukuriant technologiškai patvarias ir itin tvirtas medžiagas.

Stilingi ir modernūs baldai bei stebėtinai patogūs, sukurti sėdmaišios principu ir patogiai įtaisyti tvirtos metalo konstrukcijos. Itin patogus pažemintas valgomojo stalas, kad būtų patogu prie jo sedėti net ant sofų.

Komplektą sudaro:

  • Sofa (217x84x61 cm) - 1 vnt. Kaina 540 Eur

  • Fotelis (75x75x61 cm) - 2 vnt. Kaina 249 Eur/vnt

  • Stalas su keramikos stalviršiu (214x94x68 cm) - 1 vnt. Kaina 690Eur

Dviejų kavos staliukų komplektas (70x70x31 cm, 60x60x36 cm). Kaina 269 Eur

Add To Cart
sunbrella logo.jpg

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti visomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, sniegui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus kaip daroma įprastai, jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA.

Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, taip pat sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybiių.

Baldų karkasas gaminamas iš vientiso tvirto aliuminio,  milteliniu būdu dengtas, tad atsparus korozijai. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius. Užpildas - greitai džiustantis ir pralaidus orui paralonas.