Lauko baldų komplektas COZY | Pagal užsakymą

cozy new 2018 collection vvvvvv.jpg
cozy.jpg
cozy new collection.jpg
cozy fotelis.jpg
cozy new 2018 collection vvvvvvv.jpg
cozy new 2018 collection vvvv.jpg
cozy new 2018 collection vvv.jpg
cozy new 2018 collection vv.jpg
cozy new 2018 collection v.jpg
new catalogue 2018 2.jpg
cozy new 2018 collection vvvvvv.jpg
cozy.jpg
cozy new collection.jpg
cozy fotelis.jpg
cozy new 2018 collection vvvvvvv.jpg
cozy new 2018 collection vvvv.jpg
cozy new 2018 collection vvv.jpg
cozy new 2018 collection vv.jpg
cozy new 2018 collection v.jpg
new catalogue 2018 2.jpg

Lauko baldų komplektas COZY | Pagal užsakymą

1,897.00

Pagal užsakymą. Pristatymo terminas 4 mėn. Užsakymai: info@laukobaldai.eu

100% lauko baldai. Nauja kolekcija mus žavi modernumu, nuostabiomis formomis ir dizainu, kuris savo komfortu prilygsta vidaus baldams. Kolekcija įkvėpta madingiausių tendencijų vidaus interjere, panaudotos aukštos kokybės medžiagos ir aukštas patvarumas bei atsparumas aplinkos poveikiui. Baldai kuriami  "IN IS OUT" arba "Outdoor meets Indoor" principu, kur riba tarp vidaus ir lauko baldų tarsi išnyksta, sukuriant technologiškai patvarias ir itin tvirtas medžiagas.

Tobulas komplektas - žaismingos, suapvalintos formos. Itin patogus, komfortiškas ir stilingas. Išskirtinis, taps visu mėgstamu baldu. Kojelės prisitaiko prie paviršiaus nelygumū bei tvirtai stovi ant žemės.

Komplektą sudaro:

  • Sofa (181x87x76 cm) - 1 vnt. (Kaina 799 Eur/vnt)

  • Fotelis (110x87x76 cm) - 2 vnt (Kaina 549 Eur/vnt)

PAPILDOMAI UŽSAKOMA:

  • Lankstus padėklas (40x80x2 cm) - 1 vnt. (Kaina 79 Eur)

  • Stalas - pailgas pufas (148x50x42 cm) - 1 vnt (Kaina 359 Eur)

 

Add To Cart
sunbrella logo.jpg

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti visomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, sniegui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus kaip daroma įprastai, jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA.

Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, taip pat sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybiių.

Baldų karkasas gaminamas iš vientiso tvirto aliuminio,  milteliniu būdu dengtas, tad atsparus korozijai. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius. Užpildas - greitai džiustantis ir pralaidus orui paralonas.