Lauko baldų komplektas EGO-3s | Pagal užsakymą

ego 3s.jpg
ego 3s b.jpg
ego 3s a.jpg
ego 3s.jpg
ego 3s b.jpg
ego 3s a.jpg

Lauko baldų komplektas EGO-3s | Pagal užsakymą

1,990.00

Pagal užsakymą. Pristatymo terminas 4 mėn. Užsakymai: info@laukobaldai.eu

100% lauko baldai. Nauja kolekcija mus žavi modernumu, nuostabiomis formomis ir dizainu, kuris savo komfortu prilygsta vidaus baldams. Kolekcija įkvėpta madingiausių tendencijų vidaus interjere, panaudotos aukštos kokybės medžiagos ir aukštas patvarumas bei atsparumas aplinkos poveikiui. Baldai kuriami  "IN IS OUT" arba "Outdoor meets Indoor" principu, kur riba tarp vidaus ir lauko baldų tarsi išnyksta, sukuriant technologiškai patvarias ir itin tvirtas medžiagas.

Modernus, komfortiškas ir gana kompaktiškas kampinis komplektas.  Išskirtinis, taps visu mėgstamu baldu. Didelės patogios atraminės pagalvės, minkšta sėdimoji dalis. 

Komplektą sudaro 239x239 cm:

  • Sofa su kampine dalimi (239 x 88 x 66 cm) - 1 vnt (Kaina 570 Eur/vnt)

  • Sofa su dešiniu porankių (151 x 88 x 66) - 1 vnt (Kaina 790 Eur/vnt)

  • Fotelis (98 x 88 x 66 cm) - 1 vnt (Kaina 419 Eur/vnt)

  • Stalas aliuminio (90x90x30 cm) - 1 vnt (Kaina 165 Eur)

PAPILDOMAI:

  • Pufas 42 x 42 x45 cm - 115 Eur/vnt

 

Add To Cart
sunbrella logo.jpg

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti visomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, sniegui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus kaip daroma įprastai, jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA.

Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, taip pat sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybiių.

Baldų karkasas gaminamas iš vientiso tvirto aliuminio,  milteliniu būdu dengtas, tad atsparus korozijai. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius. Užpildas - greitai džiustantis ir pralaidus orui paralonas.