NAUJAS! Lauko baldų komplektas HADID-2 | Pagal užsakymą

hadid set.png
hadid set.png

NAUJAS! Lauko baldų komplektas HADID-2 | Pagal užsakymą

1,849.00

Pagal užsakymą. Pristatymo terminas 4 mėn. Užsakymai: info@laukobaldai.eu

100% lauko baldai. Ilgas aliuminio stalas, dengtas milteliniu b8du, tad atsparus aplinkos poveikiui. Gilūs ir pakankamai platūs “Hadid” krėslai su ranktūriais - ilgesniam ir patogiam pasisėdėjimui. Baldai gali likti lauke ištisus metus, ypatingas “Sunbrella” audinys atsparus aplinkos poveikiui. Baldu slengva prižiūrėti, tereikia muilino vandens ir vandens srovės. Tokia investicija jus džiugins daugybę metų.

Stalas - metalo konstrukcija ir specialiai dažytas stiklas. Gali būti juodas arba baltas.

Komplektą sudaro:

  • Aliuminio stalas (240x100x74 cm) - 1 vnt (Kaina: 729 Eur)

  • Krėslas (65x66x85 cm) - 6 vnt (Kaina: 187 Eur/vnt)

Add To Cart
sunbrella logo.jpg
 

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti įvairiomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius. 

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus, kaip daroma įprastai; jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg
 

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA. Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, taip pat sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybiių.

Baldų karkasas gaminamas iš vientiso tvirto aliuminio,  milteliniu būdu dengtas, tad atsparus korozijai. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius.

Užpildas - greitai džiustantis ir pralaidus orui paralonas.