Lauko baldų komplektas INVINI-2 | Užsakomasis

invini 6.jpg
invini alium 2.jpg
invini alium 3.jpg
invini kreslai.jpg
invini 6.jpg
invini alium 2.jpg
invini alium 3.jpg
invini kreslai.jpg

Lauko baldų komplektas INVINI-2 | Užsakomasis

1,719.00

Pagal užsakymą. Pristatymo terminas 4 mėn. Užsakymai: info@laukobaldai.eu

100% lauko baldai. Stilingas ilgas stalas bei patogūs krėslai. Invini krėslai platūs ir patogūs, užtikrinantys patogų sėdėjimą ir ilgesnį laiką, o vasarą visada norisi ilgiau pavakaroti. Ypatingas “Sunbrella” audinys, tad baldus galite lauke palikti ištisus metus.

Stalas pagamintas iš milteliniu būdu dažyto aliuminio. Itin tvirtas ir ilgaamžis.

Komplektą sudaro:

  • Aliuminio stalas (240x100x74 cm) - 1 vnt (Kaina: 729 Eur)

  • Krėslas (69x72x80 cm) - 6 vnt (Kaina: 165 Eur/vnt)

Add To Cart
sunbrella logo.jpg
 

Baldai pagaminti iš itin tvirto ir atsparaus "Sunbrella" audinio, išausto iš akrilinio pluošto, todėl visiškai tinkamo naudoti įvairiomis lauko oro sąlygomis.  Pagal specialią technologiją gaminami baldų audiniai užtikrina oro cirkuliaciją, yra nelaidūs drėgmei, atsparūs pelėsiui, šalčiui, UV spinduliams, neblunka. Esant labai gausiam ir ilgalaikiam lietui audiniai sudrėks, tačiau per 30 minučių  pilnai išdžius. 

"Sunbrella" - vienas įžymiausių lauko audinių gamintojų. Audiniai nėra dažomi jau išaudus merkiant į dažus, kaip daroma įprastai; jų spalva sukuriama gamybos procese, kai akrilas dar yra skysto pavidalo, todėl pluoštas nudažomas ir iš vidaus, priešingai nei kitų audinių, kur yra dažomas tik paviršius. Tai ypatinga, pažangi lauko audinių dažymo ir gamybos technologija, užtikrinanti aukščiausios kokybės produktą, jo patvarumą ir unikalumą. "Subrella" audiniai lengvai valomi - naudokite paprastą vandenį ar vandenį su muilu. Sunkiai valomoms dėmėms galite įpilti 50 ml baliklio litrui vandens, po to nuvalykite švariu vandeniu.

5 YEAR WARRANTY.jpg
 

"Sunbrella" audiniams suteikiama 5 METŲ GARANTIJA. Garantija apima, kad spalva neišbluks, išliks atsparumas pelėsiui, taip pat sniegas, lietus, šaltis nepakeis audinio techninių savybiių.

Baldų karkasas gaminamas iš vientiso tvirto aliuminio,  milteliniu būdu dengtas, tad atsparus korozijai. Pasaulinio lyderio "Interpon" metalo dengimo milteliniu būdų technologija sukuria tvirtus, ilgalaikius, išlaikančius spalvą metalo paviršius.

Užpildas - greitai džiustantis ir pralaidus orui paralonas.