Mūsų klientų sąraše kavinės, kaimo turizmo sodybos, poilsio vilos bei namų, sodybų savininkai su nuostabiomis terasomis.

Pristatome Jums baldus tiesiogiai iš gamintojų, be tarpininkų, dirbame be prabangių salonų ir daugybės darbuotojų, todėl siūlome Jums aukštos kokybės baldus geriausiomis kainomis. Kruopščiai atsirenkame gamintojus, deriname asortimentus, todėl galim pasiūlyt moderniausių ir įvairiausių baldų iš aukštos kokybės plastiko bei natūralių vytelių. Turime kogero plačiausią vytelių tipų bei spalvų pasirinkimą Lietuvoje.

Mūsų verslas prasidejo 2011 metais. Tuomet vykome į Aziją su kitais tikslais, darbais, užduotimis... Vietname, Tailande, Indonezijoje, Filipinuose atradome, kad vietiniai žmonės čia kuria gražius daiktus. Įsimylėjom vietinių žmonių darbštumą, kruopštumą, nuoširdumą.
Azijoje aplankėme parodas, susipažinome su gamintojais, važiavome pas juos, kartais valandų valandas beldėmės į atokias vietoves, kur įsikūrę gamintojų fabrikai ir juose darbuojasi kone visas kaimelis... Visi visada mus pasitikdavo su šypsenomis - tai Azijos žmonių bruožas.

Baldų pynėjai iš kartos į kartą perduoda tradicijas, žinias ir nuolat tobulina šį amatą, o pynimo amato mokomasi beveik visą gyvenimą, ypač sudėtinga ir svarbi gamybos dalis baldų rėmų gamyba. Medžiagos iš kurių gaminami baldai - nuolat tobulinamos. Vytelės įgauna naujas formas, tekstūras, jos puikiai atkartoja natūralias todėl pinti baldai išlaiko madingiausių ir stilingiausių lauko baldų pozicijas. Naujos vytelės leidžia sukurti itin modernius baldus bei atitrūkti nuo tradicinės pintų baldų koncepcijos. Dėl šiuolaikiškų technologijų medžiagų kokybė tampa neabejotinai aukštesnė, tarnavimo laikas – ilgesnis.

 

FABRIKAI, PARODOS, EKSPOZICIJOS:

MŪSŲ PROJEKTAI:

"Carre Bar&Lounge", Vilnius

"Arena Pizza"

"Geležinio Vilko" kavinė

Vilos, sodybos, loftai