PINTI LAUKO-TERASOS BALDAI. VYTELĖS

 

PINTI VIDAUS BALDAI.VANDENS HIACINTAS

Lauko baldai  - ilgalaikiai, atsparūs oro sąlygoms, draugiški aplinkai, lengvai prižiūrimi, tvirti, rankų darbo.
Lauko baldai ne tik kiemo ar terasos puošmena, jie puikiai tiks į žiemos sodą, sodybą... Vientisas rankų darbo pynimas, kokybiška poli ratano vytelė tarsi natūrali.
Poli ratanas – naujos kartos sintetinė pynimo vytelė, kitaip dar vadinama technorotangu - sutankintas polietilenas, ne tik nesiskiria nuo natūralios, bet leidžia sukurti itin įspūdingus baldus, bei išgauti neįprastas formas. Poli ratanas itin atsparus lauko sąlygoms, ilgalaikis.  Polietileno vytelė yra atspari UV spinduliams, drėgmei, šalčiui, blukimui ir pelėsiui, netrūkinėja.

 

 

Vandens hiacintas - tropikų augalas, augantis Pietryčių Azijoje. Jis gali tankiu kilimu nukloti vandens paviršių. Šis augalas paruoštas pynimui yra lankstus, ilgalaikis, lengvai prižiūrimas. Auga gana sparčiai ir per dvi savaites padvigubina užimamą plotą, todėl dažnai žvejyba ir laivyba tampa neįmanoma. Augalas išdžiovinamas ir supinamas į pynimo vyteles-virves, iš kurių gaminami baldai. Tai puikus draugiškas aplinkai sprendimas. Ši medžiaga panaši į vytelę bei nendrę, bet tuo pačiu yra lankstesnė bei minkštesnė bei itin tvirta.

  • Minkštas, švelnus (nekimba prie drabužių), bet tuo pačiu labai tvirtas bei ilgaamžis. 
  • Lengvai valomas, atsparus dėmėms, nes paviršius padengtas skaidre impregnuojančia medžiaga. 

Baldų rėmo gamybai naudojamos aliuminis, todėl jie tvirti ir lengvi. Aliuminis dengtas milteliniu būdu.
Baldai be jokių problemų gali peržiemoti neapšildomose vasarnamiuose ir net per žiemos šalčius likti sode. 
Mediniai stalai ir staliukai gaminami iš impregnuoto akacijos medžio. Minkštos dalies audiniai – impregnuoti.
Be to, šie baldai lengvi, patvarūs, eko-draugiški, visiškai perdirbamos, netoksiškos medžiagos, lengvai prižiūrimi, kiekvienas baldas unikalus - pintas rankomis.

 
  • Lanksti pynimo medžiaga leidžia išgauti įvairias baldų formas.
  • Draugiška aplinkai pynimo medžiaga. 
  • Rankų darbo pynimas, todėl kiekvienas baldas - unikalus.

Rankomis pinti gaminiai puikiai harmonizuojasi su būsto atmosfera. Šie baldai puikiai įsilieja į būsto interjerą ir primena mums  šiltas vasaros dienas.  Iš pažiūros trapūs, bet iš tiesų labai patvarūs pinti dirbiniai gali būti lyg kontrastas sunkiems, iš medžio pagamintiems baldams, tuo pačiu suteikia interjerui jaukumą ir lengvumą.

Nežiūrint į tai, jog baldai, gali atrodyti labai trapūs, bet išties ilgaamžiai. Tausojant ir teisingai prižiūrint, pintus baldus  galės paveldėti ir kitos kartos.